Ponúkate vo svojej prevádzke Royal Crown Colu Classic alebo Slim?
Zbierajte kódy z vnútornej strany viečok, zadajte ich na náš web a vyhrajte niektorú zo 45 štýlových cien.

 

Každý týždeň žrebujeme výhercov. Čím viac kódov nahráte, tým väčšia je vaša šanca na výhru.
Súťažiť môžete od 1. 11. do 26. 12. 2017.
Víťaza hlavnej výhry vyžrebujeme 10. 1. 2018.

HLAVNÁ CENA SÚŤAŽE

ZÁJAZD NA JUH USA V HODNOTE 2 600 €

Výhercu hlavnej ceny, zájazdu na juh USA v hodnote
2 600 €, vyžrebujeme na záver súťaže.

KAŽDÝ TÝŽDEŇ MÔŽETE ZÍSKAŤ

Štýlová dámska alebo
pánska 
barmanská zástera
v hodnote 12€ / 24€

Džínsová zástera s pútkom za krk

Apartná zástera z tmavomodrej džínsoviny s koženkovým pútkom sa stane praktickou ozdobou každého, kto rozdáva úsmevy za barom i mimo neho.

Zástera do pása s pútkom

Táto zástera do pása je vhodná pre každého, kto sa na „pľaci“ poriadne nalieta. Praktické vrecko a moderný strih vás urobia tým, kým skutočne chcete byť – skvelým čašníkom/čašníčkou s vycibreným vkusom.

Luxusná holiaca súprava Mühle Vivo
v hodnote 108€

Luxusná holiaca súprava Mühle Vivo

Dajte si pri holení trochu načas, rovnako ako to robili barmani na juhu. Objavte kúzlo precízneho oholenia s touto elegantnou súpravou a zažiarte pred svojimi zákazníkmi ako pravý džentlmen.

Štýlový mestský batoh Volta
v hodnote 144€

Štýlový mestský batoh Volta

Hoďte všetky starosti za hlavu a tento štýlový batoh na chrbát. Iste sa vám bude hodiť, až po zmene vyrazíte do víru veľkomesta, za pokojom do prírody, alebo jednoducho len tak na bezcieľne túlanie. Vyrobené z kvalitného materiálu odolného proti dažďu.

Fujifilm Instax Mini 9
v hodnote 88€

Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9

Instantný fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 sa stane vaším každodenným spoločníkom pre zachytenie tých najdôležitejších okamihov. Ukážte svetu, že máte skvelé oko nielen pri dolievaní nápojov presne na mieru.

Reproduktor GPO Retro
v hodnote 112€

Prenosný reproduktor GPO Retro Westwood

Nie je nad to vychutnať si pohár vychladenej koly a započúvať sa pritom do rytmu pravej južanskej muziky. Vintage prenosný reproduktor s bluetooth pripojením iste pomôže každému z vás na chvíľu vypnúť a užiť si svoju chvíľku s obľúbeným hitom.

KAŽDÝ MESIAC MÔŽETE ZÍSKAŤ

Hojdacie kreslo Craften Wood
v hodnote 411€

Hojdacie kreslo Craften Wood

Verná kópia klasických odpočinkových kresiel z amerického juhu sa iste stane šperkom každej prevádzky alebo vášho domova. Krásna konštrukcia zo skutočne tvrdého dreva hravo odolá slnečným lúčom i dažďu. Už zostáva len posadiť sa do neho a vychutnať si chvíľku zaslúženého pokoja.

Mestský bicykel Adriatica Week
v hodnote 288€

Mestský bicykel Adriatica Week End

Tento elegantný retro bicykel vám iste uľahčí cestu do práce – no aj z nej. Vďaka praktickému držiaku sa vám naň zmestí všetko potrebné pre skutočný relax. Kvalitná konštrukcia i neopozeraný vzhľad z vás urobia hviezdu. Tak sa blysnite a zvoľna šliapnite do pedálov!